• Kamp ve Karavan, Av ve Doğa Sporları Fuarı
  • 5-13 Mart 2022
Kalan Süre

Haberler

Yeni rotalar bu fuarda keşfedilecek

Kamp ve doğa sporları ile ilgili araç ve malzemelerinizin, Kafkasya’nın dağları, Sahra’nın uçsuz bucaksız çölleri, Fırat’ın sarp kanyonları, Uzak Doğu’nun bakir orman ve doğası gibi Türkiye ve yakın coğrafyasının el değmemiş sırlarına ulaşmasını istiyorsanız, bilin ki bu bölgelere giden güzergah İstanbul’dan geçiyor.

 

Kendi kulvarında Türkiye’nin ilk ve tek fuarı Camp & Caravan İstanbul, katılımcı firmaları için Türkiye’nin yanı sıra Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta ve Uzak Doğu, Doğu Avrupa ve Kuzey Afrika ülkelerinin doğa severlerine ulaşma imkanı sağlıyor.


Fuar, dünyanın en büyük iki denizcilik organizasyonundan biri olan CNR Avrasya Boat Show’la eş zamanlı olarak, 23-27 Şubat 2022'de, Yenikapı Fuar Merkezi'nde düzenlenecek. Camp & Caravan İstanbul, CNR Avrasya Boat Show’un 80 bin uluslararası deniz severleri tarafından da ziyaret edilecek.


Siz de fuarda yer alarak ürünlerinizi Türkiye ve yakın coğrafyasındaki ülkelerin doğaseverleri ile buluşturmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçiniz.