• Kamp Karavan, Tiny House Fuarı
  • 24-28 Nisan 2024
Kalan Süre

Camp & Caravan İstanbul ile hayallerine ulaş!


Çoğumuzun kurduğu bir hayal vardır: "Keşke doğa ile daha fazla iç içe olsam, yeşiline dokunup, dağlarına tırmanıp derelerinden doldursam mataramı." diye. Maalesef, özellikle büyükşehir hayatı insanların bu hayalini özgürce gerçekleştirmelerini oldukça zorlaştırıyor.
 
Hal böyle olunca insan ve doğanın ilişkisi anlamında alternatif seçenekler daha ön plana çıkıyor. İnsanların kapalı alanlara sıkışıp, ufkunun karşı bina duvarının ötesine geçemediği yürüyüş bantları eşliğinde yapmaya çalıştıkları spor, artık yerini doğa sporlarına bırakmaya başladı.
 
Tam da bu anlamda, doğaseverlerin tüm ihtiyaçlarına karşılık veren, her türlü outdoor kıyafetten kamp malzemesine, kanodan çadır ve kamp sandalyesine kadar, kamp ve doğa sporlarına dair her şeyin sergileneceği Camp & Caravan İstanbul dördüncü kez düzenleniyor..
 
Dağların zirvesini, ırmakların dalgasını veya mağaraların gizli dehlizlerini keşfetmek isteyen on binlerce doğaseverin geleceği Camp & Caravan İstanbul, 9-13 Mart 2022'de, Yenikapı Fuar Merkezi'nde sizi de bekliyor.