• Kamp ve Karavan Ekipmanları, Outdoor Ürün Malzemeleri Fuarı
  • 21 Şubat-1 Mart 2020
Kalan Süre

Camp & Caravan İstanbul, 2020'de de doğa tutkunlarını bekliyor


23 Şubat - 03 Mart tarihleri arasında, Türkiye'de ilk kez kamp ve karavan tutkunlarını bir araya getiren Camp and Caravan İstanbul Fuarı, yerli ve yabancı toplam 15 bin 216 doğaseveri ağırladı. 
 
Yabancı ziyaretçilerin de yoğun ilgi gösterdiği fuara, %60'ı Avrupa'dan, %12'si Kuzey Afrika'dan, %17'si Orta Doğu'dan, %8'i Asya'dan gelirken %3'ü Amerika'dan fuarı görmeye geldi.
 
Katılımcı firmalar, yerli ve yabancı birçok ülkeden gelen ziyaretçiyi ağırlayan fuara gösterilen ilgiden oldukça memnun ayrıldı. İkincisi 21 Şubat - 1 Mart 2020 tarihleri arasında, global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek olan fuar, yine CNR Avrasya Boat Show'la eş zamanlı olarak organize edilecek.
 
Doğaseverlerin her türlü ihtiyacını karşılayan fuar, karavan üretici firmalarını, kamp alan işletmelerini ağırlayacağı gibi, karavan yan sanayi ekipmanlarından kamp malzemelerine kadar pazarın 360 derecelik bir görünümünü sunacak.
 
 
Bir Tutkudur Kamp ve Karavan Derneği Başkanı - Hayriye Yıldız
 
Normalde biz kamp ve karavancıların buluşma noktası sosyal medyaydı. Bu fuarla birlikte kamp ve karavana gönül veren bütün tutkunlar Türkiye'de ilk kez fiziki bir ortamda buluşmuş olduk.Bu anlamda fuar bizim için büyük önem taşıyor.
 
 
 
 
Özgürlük Karavanda, Eşsiz Deneyim Camp and Caravan İstanbul'da!
 
Siz de, yeni iş bağlantıları kurmak, iş hacminizi geliştirmek ve ticari kapasitenizi artırmak istiyorsanız, 21 Şubat- 01 Mart 2020 tarihleri arasında, ihracatın merkezi CNR Expo Yeşilköy'de düzenlenecek olan Camp Caravan İstanbul'da yerinizi almak için bizimle iletişime geçin!